A2988 NOVA BLACK
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | A2988 |
| Color | BROWN |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 23 |
| Length | 338cm / 133inch |
| Height | 181cm / 71inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 385kg |
Select the slabs:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23